Gratis standaardbezorging bij alle bestellingen

01 Kies & koop

Mechanisch toetsenbord

Beoordelingen

Een bedraad toetsenbord met 87 toetsen voor een compacte laptop- of desktopopstelling.

£25.45
87-toetsenindeling
USB-aansluiting
Compact bureaumodel
Optie: Toetsenbord
Kleur

Kies je aanbieding

Op voorraadGeschatte verzending: 0 tot 1 dagen. Levering: 1 tot 2 dagen na verzending.
Gratis standaardlevering
Gratis standaardbezorging. De bestelling wordt naar verwachting binnen 0 tot 1 dagen verzonden, waarna de levering 1 tot 2 dagen na verzending plaatsvindt. De levertijd kan per bestemming verschillen. Na verzending ontvang je een trackinglink. De beschikbare bezorgdiensten worden weergegeven bij het afrekenen. Verzendbeleid
Retourinformatie
Retourzendingen worden geaccepteerd volgens ons retourbeleid. Neem contact met ons op om je retourzending te regelen. Er kunnen retourverzendkosten van toepassing zijn. Lees het retourbeleid
Veilig afrekenen
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal
  • Klarna

87-toetsenindeling

Een bedraad toetsenbord met 87 toetsen voor een compacte laptop- of desktopopstelling.

Mechanical keyboard with rainbow backlighting below multimedia hotkey control diagram

Kies je configuratie

Toetsenbord

Angled black mechanical keyboard with rainbow backlighting beside a laptop

Heb je je favoriet gevonden? Maak hem van jou.

Je gekozen optie staat hieronder klaar.

£25.45

03 Vergelijk details

Weet wat je kiest

Bekijk de functies en details aandachtig voordat je een keuze maakt.

87-toetsenindeling

Een bedraad toetsenbord met 87 toetsen voor een compacte laptop- of desktopopstelling.

Kies je configuratie

Toetsenbord

FunctieNAMORRA
Toetsen87
Kabellengte1.5 m
Afmetingen36.5 x 13.5 x 3 cm
RetourbeleidRetourneren is mogelijk volgens ons retourbeleid.
Productspecificaties
Toetsen
87
Kabellengte
1.5 m
Afmetingen
36.5 x 13.5 x 3 cm
Geselecteerde configuratie
Toetsenbord
Wat is inbegrepen
Eén toetsenbord
Hoe te gebruiken en te onderhouden
Koppel de stroom los voordat u gaat schoonmaken. Veeg bereikbare buitenoppervlakken af met een zachte, droge doek. Houd elektrische onderdelen droog.

04 Klantvertrouwen

Klantbelevingen

Productfeedback verzameld via Judge.me.

Veelgestelde vragen

Kan het worden aangesloten op een laptop met alleen USB-C?
Controleer de poorten van de laptop. Mogelijk is een compatibele adapter nodig; het is niet bevestigd dat die is inbegrepen.
Wat is inbegrepen?
Eén toetsenbord
Wanneer komt het aan?
Gratis standaardbezorging. De bestelling wordt naar verwachting binnen 0 tot 1 dagen verzonden, waarna de levering 1 tot 2 dagen na verzending plaatsvindt. De levertijd kan per bestemming verschillen. Na verzending ontvang je een trackinglink. De beschikbare bezorgdiensten worden weergegeven bij het afrekenen.
Hoe werkt retourneren?
Retourzendingen worden geaccepteerd volgens ons retourbeleid. Neem contact met ons op om je retourzending te regelen. Er kunnen retourverzendkosten van toepassing zijn. Lees het retourbeleid
Mechanical Keyboard lifestyle banner (desktop)

Maak het van jou.

Optie: Toetsenbord
Kleur
Optie: Toetsenbord£25.45